Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image

Diğer Hizmetler

Antibakteriyel Yıkama Hizmetleri

Diğer Hizmetler Nelerdir? Nasıl Uygulanır?

Yatak Yıkama:Yatak üzerinde kimyasal lekelerin oluşması ancak yatak üzerine birşey döküldüğünde,oje,kahve ve diğer buna benzer şeylerden kaynaklanır.Hatta bazı yatak yüzeylerinde su lekeleri dahi tespit edilmiştir. Bu çeşit lekelerin çıkarılması için en kısa sürede ve profesyonel müdahale gereklidir.Aksi taktirde, geciken ve yapılan yanlış uygulamalar lekenin yayılmasına ve hatta kalıcı olmasına neden olabilir.

Yorgan Yıkama: Bu işlem sırasında yüksek sıcaklık derecelerindeki buhar yorgan üzerine basınçlı bir şekilde püskürttürülür ve tüm ev tozu akarlarının bir anda ölmesi sağlanır. Bu aşamadan sonra tozların giderilmesi için yine yorgan yıkama işlemi yapılır ancak böyle bir temizlik tam anlamıyla dezenfeksiyon sağlar.

Bizlere iletişim numaralarımızdan veya Whatsapp aracılığı ile ulaşarak yıkatmak istediğiniz bölgeyi iletmeniz ardından ekibimiz bölgenin yıkamaya elverişli olup olmadığını analiz etmekte ve daha sonrasında mümkün olan işlemlere başlamaktadır.

Overlok: Önce overlok işlemi için kullanmak istediğimiz kumaşın kenarını düzgünce keseriz. Daha sonra kestiğimiz bu kumaşı asıl kumaşın üzerine katlayarak kaplarız. Overlok makinası yardımıyla ya da elle üst üste gelmiş kumaşlar sıra ve çapraz dikişlerle, kesilen kumaş ve asıl kumaş üst üste denk gelecek şekilde dikilir.

Battaniye: Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Yorgan ve Battaniyelere yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulup paketlenerek sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Antibakteriyel Yıkama Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorgan ve battaniyelerimiz nasıl yıkanıyor ?

Yorgan/ battaniye/elyaf ve yün yorganlarınız ilk etapta hiçbir şekilde kimyasal deterjan içermeyen arındırma havuzuna tek tek serilip 20 dakika bekletilir ve daha sonra sanayi tipi olmayan kuru temizleme makinemizde yıkandıktan sonra kurutma aşamasına geçilir. Makinemizin sanayi tipi olmamasının nedeni, her battaniye ve yorganın tek tek yıkanmasını istememizdendir. Her yıkama işleminden sonra makine kazanı dezanfektan ile temizlenip yeni yıkamaya geçilir.

Yatakları Ne Zaman Yıkatmalıyım?

Yataklarınız çok fazla kirlendiyse bir an önce temizlenmesi gerekmektedir. Bunun içinde yatak yıkama konusunda oldukça profesyonel olan ekibimizden yardım almalısınız. Yataklarınızın kirli görüntüsünden bir an önce kurtularak ilk günkü temizliğine kavuşması da sağlanmış olacaktır.

Yıkamayı Neden Bir Profesyonele Bırakmalıyım?

Halı, kilim, yolluk, yorgan, battaniye, koltuk kullanım alanlarındaki gözle görülmeyen toz ve bakterileri üzerinde çok fazla miktarda tutarlar.
Günlük yapılan temizleme işlemleri halıların aralarına inen, gözle görülemeyen kirleri temizlemek için yeterli olmaz.
Bu yüzden bu işlemi düzenli aralıklarla profesyonel ellere bırakmanız gerekmektedir.

Battaniye Yorgan vs. Temizlenmesi Sağlık, Alerji Konularında Faydalı Olur mu?

Evet düzenli ve bilinçli temizletmeniz birçok alerji yapıcı maddeleri ve diğer kirleticileri ortadan kaldıracak ve daha iyi nefes almanızı sağlayacaktır. Uygun şekilde temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan halılar ve kumaşlar bina içinde ve ev ortamında çeşitli sağlık sorunları yaratma potansiyeline sahiplerdir.

684
Mutlu Müşteri
1259
Tamamlanan İşlemler
167
Devam Eden İşlemler
1678
Hizmet Verilen Gün

Aklına Takılan Sorular mı Var ?