Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image

Hakkımızda

Garantili Temizlik Hizmetleri

Yunus Emre Halı Yıkama Kimdir?

Yunus Emre halı  yıkama firmamız  Ankara’nın tamamına hizmet veren, her zaman yüksek kalite hizmeti sunmayı hedefleyen 2010’da kurulmuş bir işletmedir. İşletmemiz de halı yıkama, koltuk temizleme, perde yıkama, battaniye yıkama, yastık-yatak temizleme ve daha bir çok hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman olduğu ve olacağı gibi müşteri memnuniyetidir. Bizlere iletişim numaralarımızdan ve Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

Önceliğimiz her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetir. Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme gibi hizmetlerimiz son teknoloji cihazlar ve deterjanlarla uygulanmaktadır. Sizlere olabildiğince hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için kesintisiz olarak çalışmaktayız.

Halılarınız ücretsiz olarak adresinizden alınır yıkanır ve teslim edilir. Kullanılan cihazlar ve deterjanlar antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Yıkama Hizmetleri

Perdeleriniz kendi kumaşına en uygun şekilde yıkanmaktadır. Perdeleriniz yerinden alınır yerine tekrar takılarak sizlere bırakılır.

Yıkama Hizmetleri

Son teknoloji cihazlar ve antibakteriyel deterjanlar kullanılarak yıkama işlemi yapılmaktadır.

Yıkama Hizmetleri
Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Antibakteriyel Temizlik Hizmetleri

Bir Telefon Uzağınızdayız!

Yıkama hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Merkezimiz en son teknolojiyle üretilen en modern makinelerle donatılmıştır. Her türlü Halı, Koltuk, Kilim, Yatak, Battaniye yıkama işleminiz son teknoloji cihazlar ile güvenle yapılır. Hemen güncel fiyat almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Yunus Emre Halı Yıkama Hizmetleri Yunus Emre Halı Yıkama Hizmetleri