Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image

Halı Yıkama

Antibakteriyel Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama Nedir? Nasıl Uygulanır?

Kullanılan halılar belirli bir zaman içerisinde tozlanabilmekte ve tozlanmaya bağlı görseli de etkilenebilmektedir. Halılar düzenli olarak en az yılda bir yıkanmalıdır. Bu sayede halınızın desenleri daha canlı olacak ve görsel açıdan şık bir duruş sergileyecektir. Firmamız halı yıkama konusunda profesyonel hizmet sunarak tüm halı çeşitlerini en kısa süre içerisinde yıkamakta ve size teslim etmektedir. Halı yıkama işlemi alanında uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Tarafımıza ulaşan halılar önce tozlarından arındırılır ve yıkamaya hazır hale getirilir. Ayrıca halının leke durumu belirlenir. Eğer halınızda gözle görülen lekeler mevcut ise bu lekelere özel işlem uygulanır. Bu işlem sonucunda lekeler çıkartılır.

Profesyonel bir halı yıkama halıların derinlemesine temizlenmesi ve bu işin halıya zarar vermeden yapılması işlemine denilir.

Halılarınız modern yıkama ünitelerinde yıkanmaktadır. Ayrıca halınızın bütünlüğünü veya dokusunu bozacak şampuanlar kullanılmamaktadır. Özel leke çıkarıcı şampuanlar ve temizleyiciler kullanılmaktadır. Bu sayede halınız daha temiz olacağı gibi desenleri de canlılık kazanacaktır. Tüm bu hizmetler kurumsal kimlik adı altında verilmekte ve garantili hizmet sunulmaktadır. Profesyonel halı yıkama metotları uygulanarak işlem yapılmakta ve tüm bu uygulamalar firmamızın modern yıkama ünitelerinde gerçekleştirilmektedir. Derinlemesine temizlik yapılarak halınızın içerisinde oluşan kirler kısa süre içerisinde temizlenir.

Antibakteriyel Yıkama Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Servis ücreti alıyor musunuz ?

Hayır almıyoruz. Evinizden ücretsiz olarak alınır ve evinize ücretsiz olarak teslim edilir.

Halı yıkama da temizlik garantisi veriyor musunuz ?

Çıkması mümkün olan kirlerde %100 temizlik garantisi veriyoruz.

Halıları poşette saklaya bilirmiyim?

Kesinle saklamayın poşetlerimiz taşıma amaçlıdır saklama amaçlı değildir.

Fiyat almadan önce neleri hazırlamam gerekir?

Enini boyunu ölçtükten sonra hesap makinasıyla çarpın

Halıların tozunu alıyor musunuz ?

Evet halı toz alma makinasıyla alıyoruz

Nasıl yıkıyorsunuz?

Full otomatik makinalarda arkalı önlü tek tek yıkıyoruz.

684
Mutlu Müşteri
1259
Tamamlanan İşlemler
167
Devam Eden İşlemler
1678
Hizmet Verilen Gün

Aklına Takılan Sorular mı Var ?