Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image

Perde Yıkama

Antibakteriyel Yıkama Hizmetleri

Perde Yıkama Nedir? Nasıl Uygulanır?

Stor perde, tül perde, zebra perde, jaluzi perde gibi hassas perdelerinizi itina ile temizliyoruz. Aşağıdaki perde çeşitlerinden size en uygun perdeyi seçerek yıkama aşamalarını görebilirsiniz. Tül perde , Stor perde, Zebra perde, Jaluzi perde, Brillant perde, Taç perde, Mutfak perde, Salon perde , Japon perde, Fon perde, Sahne perdesi, Ofis perdesi gibi günlük kullandığınız perdeler zamanla kirleneceklerdir.

Belirli aralıklarla perdeleri yıkamak gerekir. Evlerinizdeki mevcut makinalarla bir çok perdeyi yıkamak perdelerin bozulmasına deforme olmasına neden olmaktadır. Çamaşır makinelerinde yıkanan perdeler özelliğini kaybederek, ütülenmesi problem olacaktır.

Günlük kullandığınız perdeler zamanla kirleneceklerdir. Belirli aralıklarla perdeleri yıkamak gerekir. Evlerimizde mevcut makinalarla yıkama yapamayız. Yapılsa bile perdeler özelliğini kaybedecek , ütülemesi problem olacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için perdelerinizi perdelerinizi perde temizleme konusunda uzman olan firmalara teslim etmeniz gerekir.
Firmamızda Büyük Kuru Temizleme makinelerinde doğal perde deterjanları ile perdeleriniz itina ile temizlenir. Hiç bir şekilde perdenizde bozulma olmaz.

Antibakteriyel Yıkama Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara’da Hangi Bölgeler Hizmet Veriyorsunuz?

Ankara’da tüm ilçelere pazartesi-cumartesi 09:00 – 19:00 arası hizmet vermekteyiz. +90 541 726 99 85 numaralı telefonumuzu arayıp randevu almanız almanız yeterli olacaktır.

Perdeleri Kaç Günde Teslim Ediyorsunuz?

Evinizden veya işyerinizden ücretsiz olarak söktüğümüz ve yıkamak için teslim aldığımız 120m2 ye kadar stor perdeleri 1-3 işgünü içerisinde teslim ediyoruz. 120m2 den büyük stor perdeleri 4-6 işgününde telim ediyoruz.

Perdelerimi Yıkatmak İstiyorum. Yerinden Sökmemiz mi Gerekiyor?

Firmamız herhangi bir ücret talep etmeden yerinizden perdenizi söker, fabrikamızda yıkayıp tekrar aynı yerine montajını yapar.

Çok Sayıda Stor Perdemiz Var, Fiyat İndirimi Olur mu?

Okul, otel, pansiyon, yurt ve resmi kurumlara özel fiyatlandırmamız mevcuttur.

Neden Sizi Seçmeliyim

Profesyonel Personel ve Ekipmanlar Hızlı ve Güleryüzlü Servis Leke Çıkarmada %95 Başarı Ücretsiz Adresten Alım ve Teslimat Dünya Standartlarında Hizmet Çevre Dostu Temizlik, Hijyenik Temizlik Extra Parlaklık, Extra Yumuşaklık, Extra Canlılık %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

İşlem Sonrası Perdelerimde Yıpranma Olur mu?

Kullandığımız ürünler perdenizin kumaşına ve dokusuna zarar vermeyecek ürünlerden seçilerek uygulanır.

684
Mutlu Müşteri
1259
Tamamlanan İşlemler
167
Devam Eden İşlemler
1678
Hizmet Verilen Gün

Aklına Takılan Sorular mı Var ?